Διοικητικά Συμβούλια Σωματείων

1) Σ.Τ.Υ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΑΪΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΟΜΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΟΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΣΚΟΠΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

2) ΕΝΩΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΙΛΟΥ ΔΕΗ – ΚΗΕ/ Ε.ΤΕ ΟΜΙΛΟΥ ΔΕΗ – ΚΗΕ (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΗΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

3)ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΕΗ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΛΥΓΚΗΣΤΙΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΓΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΟΦΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ Α': ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΤΕΛ. ΣΥΜΒ. ΠΑΡΑΓ. ΔΕΔΔΗΕ: ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΚΤΕΛ. ΣΥΜΒ. ΟΡΥΧΕΙΩΝ: ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ Α': ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΥΠΟΥ: ΤΣΙΣΜΑΪΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΓΙΩΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΔΟΥΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

4) ΕΘΝΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΛΕΧΟΒΟΥ “Ο ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ”

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΡΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΟΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΜΙΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

5) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΜΜΟΚΟΝΙΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: MALO ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: FETAHU PASTIM

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

6) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΝΩΣΗΣ ΜΕΣΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: –

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

7) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΩΝ ΣΚΑΠΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΜΑΤΩΝ ΓΕΩΤΡΥΠΑΝΙΣΤΩΝ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΕΛΗΝΑΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

8) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΠΑΣΗΣ ΦΥΣΕΩΣ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΑΡΤΟΡΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΟΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΔΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΚΟΡΟΜΠΗΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

9) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΗΣ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΣΤΙΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΕΣ ΟΡΥΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΕΙΑ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΑΖΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

10) ΕΡΓΟΤΑΞΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΤΙΤΛΟ “ΤΟΤΤΗΣ” ΠΟΥ ΕΔΡΕΥΕΙ ΣΤΗ ΒΙ.ΠΕ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΟΖΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΤΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΕΛΟΣ: ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΣΤΑΜΠΟΥΛΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΟΣ: ΚΟΥΤΣΟΤΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

11) ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΑΠ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΗΜΟΥ ΦΑΝΗ

ΕΦΟΡΟΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΑΜΙΑΣ: ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΚΩΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

12) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΛΤΑ – ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΔΙΚΑΙΟΔΟΣΙΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΖΩΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

13) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Δ.Ε.Υ.Α.Φ.

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΡΑΪΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΠ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

14) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΙΔΙΟΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Ν. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΥΣΣΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΤΑΜΙΑΣ: ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΟΣ: ΜΠΙΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΟΣ: ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

15) ΕΡΓΟΤΑΞΙΑΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΣΤΑ ΛΙΓΝΙΤΩΡΥΧΕΙΑ ΑΧΛΑΔΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΜΠΟΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΤΑΡΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

16) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΦΟΡΟΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

17) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΛΗ ΘΩΜΑΗ

ΤΑΜΙΑΣ: ΓΑΓΑΤΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΓΙΑΝΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ

 

18) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΑΣΚΑΦΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΒΕΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΟΥΡΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΑΜΙΑΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

19) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΦΑΓΕ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΤΑΜΙΑΣ: ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΟΣ Δ.Σ.: ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

20) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΑΣΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΑΣΕΡΓΑΤΡΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΚΑΠΟΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

21) ΕΝΩΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΣΕΡΒΙΤΟΡΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΑΠΑΝΤΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΑΦΩΝ ΚΛΑΔΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΟΥΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ: ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

22) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΗΜΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΝΠΔΔ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕΚΟ ΑΕ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΙΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΕΛΟΣ: ΚΥΡΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

23) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΕΗ ΑΕ «ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΑΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

24) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΥ ΕΞΟΠΛΗΣΜΟΥ ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΛΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:ΚΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΑΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ: ΕΥΕΛΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ:  ΜΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ